3
2
1
TRANSPORT


LOW COST TRAVEL

(1 głos)

Podróże typu LOW COST to świetna alternatywa dla tradycyjnych ofert.

Podróżuj taniej, wygodniej i według własnych preferencji.
Dzieki usłudze LOW COST TRAVEL zestawiamy dla Ciebie:

- PRZELOT lub PRZEJAZD w  najniższych taryfach cenowych
Korzystając z najnowszych systemów rezerwacyjnych dopasujemy dla Ciebie najlepsze oraz najszybsze połączenie do wybraej destynacji. W naszej ofercie posiadamy zarówno bilety lotnicze oraz autokarowe regularnych przewoźników jak i bilety tanich lini lotniczych, będących doskonałą alternatywą dla podróży po Europie.

- HOTEL, HOSTEL lub APARTAMENT w najlepszej lokalizacji
Swoim doświadczeniem oraz przy współpracy z największymi dostawcami usług hotelowych na świecie gwarantujemy najkorzystniejsze rozwiązanie związane z zakwaterowaniem w destynacji.

- TRANSFER lub SAMOCHÓD
Do każdej oferty typu LOW COST proponujemy transfer  lotnisko-hotel-lotnisko realizowany autobusem lub samochodem. A dla osób ceniących sobie niezależność proponujemy szeroki wachlarz samochodów do wynajęcia.

- UBEZPIECZENIE W PODRÓŻY
Pamiętamy o bezpieczeństwie podróżowania. Dla każdej oferty typu LOE COST oferujemy pakiet ubezpieczeń dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego z podróżnych.

- PROGRAM ZWIEDZANIA
Osobom ceniącym sobie komfort wakacji proponujemy gotowe programy zwiedzania oraz pakiet przydatnych informacji na temat spędzenia wolnego czasu w destynacji. Współpracujemy z licznym gronem przewodników polskojęzycznych na całym świecie, dzięki czemu spędzony w destynacji czas owocować będzie w szereg lokalnych atrakcji. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.