Jak rezerwować?

JAK WYBRAĆ WYCIECZKĘ DLA KLASY?

Wybór odpowiedniego programu wycieczki dla uczniów najlepiej każdorazowo skonsultować z naszym doradcą, który pomoże odpowiednio przygotować program wycieczki, tak aby każdy uczeń znalazł tam coś ciekawego dla siebie.

Każdy program powinien być ściśle dopasowany do wieku uczestników, ich zainteresowań, a przede wszystkim dostosowany do ramy programowej nauczania w obecnym roku szkolnym.

W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych pozycji, będących idealnym uzupełnieniem tematów przerabianych na lekcjach szkolnych. W sposób ciekawy, a przede wszystkim zrozumiały dla młodego człowieka, wprowadzamy uczniów w świat poznawanych z książek zagadnień. Świat w którym  sami stają się odkrywcami!

Dzięki  naszym innowacyjnym programom, uczniowie mogą poczuć się jakby podróżowali w czasie - wcielając się w znane postacie, explorując historyczne miejsca, zgłębiając tajniki dawnych mistrzów rzemiosła, uczniowie "na własnej skórze" doświadczą życia w czasach tak różniących się od otaczającego ich dzisiaj świata.

Od wielu lat współpracujemy z kilkudziesięcioma ośrodkami edukacyjnymi w całej Polsce, dzięki czemu nasze wycieczki pełne są ciekawych doświadczeń, wyjątkowych warsztatów, szalonych eksperymentów.

Stawiamy przede wszystkim na integrację uczniów, która w dobie ogólnodostępnego internetu w naturalny sposób się zaciera. Podczas ciekawych zajęć ruchowych, gier terenowych czy questingów uczniowie uczą się pracy w grupie oraz zaangażowania w osiąganiu wspólnego sukcesu.

TRANSPORT NA WYCIECZKI

Realizując wyjazdy na Edukacyjne Wycieczki Szkolne stawiamy na współpracę z doświadczonymi, licencjonowanymi przewoźnikami. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania.

W swojej bazie transportowej posiadamy pojazdy dostosowane zarówno dla dużych grup jak i mały klas. Dzięki tak szerokiej ofercie transportowej jesteśmy w stanie w odpowiednio korzystnej cenie zorganizować wycieczkę dla grupy o dowolnej liczbie uczniów.

UBEZPIECZENIE

Wszyscy uczestnicy naszych Edukacyjnych Wycieczek Szkolnych są ubezpieczeni w Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Podstawowe ubezpieczenie zawarte w cnie wycieczek obejmuje:

- wycieczki na terytorium Polski: NNW 10 000  PLN (obejmujący następstwa nieszczęśliwych wypadków, świadczenia na wypadek stałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenia na wypadek śmierci)
* za dopłatą istnieje możliwość rozszeżenia ubezpieczenia o dodatkowe świadczenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej)

- wycieczki zagraniczne: KL 10 00 EURO (koszty leczenia za granicą), KR 6000 EURO (koszty ratownictwa), NNW 15 000 PLN (następstwa nieszczęśliwych wypadków, świadczenia na wypadek stałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenia na wypadek śmierci)
* za dopłatą istnieje możliwość rozszeżenia ubezpieczenia o dodatkowe świadczenia BP - ochrona bagażu podróznego, CP - leczenie chorób przewlekłych za granicą, OC - odpwiedzialność cywilna.

- wycieczki dla grup sportowych w Polsce: NNW 10 000  PLN (obejmujący następstwa nieszczęśliwych wypadków, świadczenia na wypadek stałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenia na wypadek śmierci) oraz uprawianie sportów kwalifikowanych, amatorskich,  wyczynowych lub wysokiego ryzyka.
* za dopłatą istnieje możliwość rozszeżenia ubezpieczenia o dodatkowe świadczenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej)

- wycieczki dla grup sportowych zagraniczne: KL 10 00 EURO (koszty leczenia za granicą), KR 6000 EURO (koszty ratownictwa), NNW 15 000 PLN (następstwa nieszczęśliwych wypadków, świadczenia na wypadek stałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenia na wypadek śmierci) oraz uprawianie sportów kwalifikowanych, amatorskich, wyczynowych lub wysokiego ryzyka.
* za dopłatą istnieje możliwość rozszeżenia ubezpieczenia o dodatkowe świadczenia BP - ochrona bagażu podróznego, CP - leczenie chorób przewlekłych za granicą, OC - odpwiedzialność cywilna.

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Każda grupa szkolna wyjeżdżająca z nami na Edukacyjne Wcyieczki Szkolne objęta jest Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych, będący dodatkowym parasolem ochronnym naszych klientów.

Co daje TFG?
- pokrywa koszty powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub miejsca planowanego powrotu z imprezy turystycznej, w wypadku gdy organizator turystyki lub pośrednik turystyczny, wbrew obowiązkowi nie zapewnia tego powrotu;
- dokonuje zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną klientom, w przypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki lub pośrednika turystycznego, impreza nie została lub nie zostanie zrealizowana;
- zapewnia zwrot części wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną klientom, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie została lub nie zostanie zrealizowana, z przyczyn dotyczących organizatora turystyki lub pośrednika turystycznego.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500