3
2
1
EDU - 1-dniowe Wycieczki Szkolne


OGRODZIENIEC / PARK ROZRYWKI I MINIATUR / 1-dniowa wycieczka szkolna / EDU_OG_1

(0 głosów)
on 05/09/2016

Fantastyczna zabawa w Parku Rozrywki i Miniatur pod Zamkiem Ogrodzieniec. / Park Miniatur , Park Doświadczeń Fizycznych, Park Rozrywki, Dom Strachów i Legend, Tor Saneczkowy.

 

 

W PROGRAMIE ZWIEDZANIA:

 

Park Rozrywki i Miniatur pod zamkiem Ogrodzieniec- kompleks składa się z 5 atrakcji, które dedykowane są wszystkim sympatykom dobrej zabawy! Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych,Dom Legend i Strachów oraz Tor Saneczkowy.
Zwiedzanie z przewodnikiem Parku Miniatur -makiety zamków i warowni znajdujących się na Szlaku Orlich Gniazd, a także repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza m. in. katapulta, balista – rodzaj kuszy na kołach, a także trebusz – efektowna machina miotająca pociski, przypominająca mechaniczną procę.
Zwiedzanie z przewodnikiem Parku Doświadczeń Fizycznych - Na terenie parku znajdziemy 35 urządzeń, dzięki którym dowiemy się jak działają podstawowe prawa fizyki! Tutaj rzeczy, które na pozór wydają się niemożliwe – stają się możliwe! Dowiemy się m.in.. jak działają: symulator lotów, kalejdoskop, peryskop, dzwony rurowe, telegraf akustyczny i wiele innych ciekawych urządzeń i instalacji.
Wizyta w mini Parku Rozrywki - gdzie będzie chwila na relaks i zabawę (dmuchane zamki, plac zabaw, huśtawki, karuzela wiedeńska).

Tor Saneczkowy- River Splash  to przede wszystkim dobra zabawa, wielkie emocje i ciągła adrenalina! Każdy z uczestników będzie miał możliwość zjazdu letnim torem saneczkowym w pięknej scenerii Zamku Ogrodzienieckiego. Dzięki bezpiecznie oddanemu torowi zjazdowemu z licznymi zakrętami oraz specjalnie przygotowanym wózkom, kierujący uczestnik będzie mógł pomknąć z niespotykaną dotąd prędkością!
Wizyta w Domu Strachów i Legend - gdzie przeniesiemy się w świat baśni oraz legend, z których słynie Jura Krakowsko Częstochowska. M.in staniemy oko w oko z potężnym czarnym psem oraz białą damą. Przekonamy się osobiście jak straszne są postacie przedstawiające wydarzenia z przed lat. Poznamy tajemnicze i owiane grozą opowieści, które wg wielu - wydarzyrzyły się naprawdę.

 

Program uzupełniający:
Na życzenie grupy, istnieje możliwość wzbogacenia programu o zwiedzanie Zamku Ogrodzienieckiego - zbudowanym na zespole skalnym, którego mury nieomal wyrastają ze skał i stapiają się z nimi. Podczas zwiedzaniam.in. spacer dziedzińcem zamkowym i pozostałościami po komnatach, zbrojownia, bastiony, kaplica zamkowa oraz wystawy tematyczne takie jak: sala tortur, muzeum, Galeria w Kurzej Stopie - płatne dodatkowo (sam wstęp 8zł/os*, zwiedzanie z przewodnikiem - 17 zł/os.*)

Posiłki:
Istnieje możliwość zamówienia ciepłego posiłku dla grupy -płatne dodatkowo (konieczne zgłoszenie przy rezerwacji)

Opcje do wyboru:
1) Zupa + kopytka z sosem pieczarkowym + surówka + kompot - 14 zł/os.*
2) Zupa + spaghetti + kompot - 15 zł/os.*
3) Zupa + kotlet mielony z ziemniakami + surówka + kompot - 16 zł/os.*
4) Zupa + nugetsy z frytkami + surówka + kompot - 17 zł/os.*

 

Orientacyjny czas trwania wycieczki:
- program podstawowy (8:00 - 18:00)
- progrm ze zwiedzanie Zamku Ogrodzenieckiego (8:00 - 20:30)

 

Transport:
Autokarem turystycznym, busem, lub mikorbusem (w zalezności od liczebności grupy). Wszystkie przejazdy realizujemy przy współpracy z licencjonowanymi przewoźnikami.

 

Grupa wiekowa uczestników:
Wycieczkę proponujemy uczniom klas podstawowych I-VI

 

Świadczenia:
- przejazd autokarem
- program zwiedzania
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów*
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW
Na 15 uczestników przysługuje jedno bezpłatne miejsce dla opiekuna.

 

CENNIK:
105 zł/os. - dla grupy liczącej min 45 os.
115 zł/os. - dla grupy liczącej min 40 os.
135 zł/os. - dla grupy liczącej min 30 os.

W przypadku podania konkretnej daty wyjazdu oraz dokładnej liczebności grupy istnje możliwość negocjacji cen.

* Uwaga: W przypadku zmiany cennika biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zastrzegamy sobie prawo zmiany cen.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCIECZKI SZKOLNE

edu 1 DNOWE

edu 2 DNOWE

edu 3 DNOWE

edu NOWOSC-ENEGRYLANDIA PARK ROZRYWKI INWALD WYCIECZKS SZKOLNA

JARMARKI ADWENTOWE BERLIN PRAGA WIEDEN WYCIECZKI SZKOLNE

ZIELONE SZKOLY