3
2
1
EDU - 1-dniowe Wycieczki Szkolne
EDU / 1-dniowe Wycieczki Szkolne
Featured Item Background

Palmiarnia Miejska w Gliwicach oraz Sztolnia Królowa Luzia w Zabrzu

 

Zwiedzanie Królewskiego Miasta Kraków/ Ogród Doświadczeń-warsztaty

 

Wyprawa na "Czarny Ląd" w podziwianu podwodnego świata najdlaszych zakatków Afryki. / Zajęcia edukacyjne w ZOO/ Z wizytą w domu ponad 5000 tys. gatunków zwierząt / Wrocławskie krasnale i zabytki Starego Rynku /Słodkie Warszaty w Manufakturze słodyczy

Największa i najnowocześniejsza atrakcja północnych Czech. Ścieżka w chmurach czyli Sky Walk, to wyjątkowa wieżą spacerowa, dzięki której można na własnych nogach wznieść się ponad korony drzew i z perspektywy ptaków podziwiać szczyty Masywu Śnieżnika oraz Karkonoszy.

Odkrywamy na nowo atrakcje najstarszego Parku Rozrywki w Polsce. Śląskie Wesołe Miasteczko "Legendia" w nowej odsłonie to: świetna zabawa, doskonała dwaka przygody oraz nowe szalone coastery.

 

Nauka przez zabwę w oryginalnym Parku Rozrywki "Miasteczko Twinpigs". / Wizyta w nowoczesnym i interaktywnym Muzeum Ognia.

Multimedialna ścieżka edukacyjna. / Spotkanie z Białą Damą. / Projekcja filmowa "Lęgęda o Złotej Kaczce"

 Interaktywna podróż w czasie dzięki której przekroczymy próg prehistorii. / Podróż Tunelem Czasy, Prehistoryczne Oceanarium, spotkanie z dinozaurami, Muzeum Paleontoligiczne

 

 Kilkugodzinna zabawa w największym i najnowszym w Polsce Parku Rozrywki ENERGYLANDIA

 

Interaktywna podróż w czasie dzięki której przekroczymy próg prehistorii. / Podróż Tunelem Czasy, Prehistoryczne Oceanarium, spotkanie z dinozaurami, Muzeum Paleontoligiczne, emocjonująca podróż wechikułem czasu w Centrum Ewolucji Człowieka.

 

Strona 1 z 3

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCIECZKI SZKOLNE

edu 1 DNOWE

edu 2 DNOWE

edu 3 DNOWE

edu NOWOSC-ENEGRYLANDIA PARK ROZRYWKI INWALD WYCIECZKS SZKOLNA

JARMARKI ADWENTOWE BERLIN PRAGA WIEDEN WYCIECZKI SZKOLNE

ZIELONE SZKOLY