3
2
1
EDU - Parki Rozrywki / Wycieczki Szkolne
EDU / Parki Rozrywki

EDU / Parki Rozrywki (8)

Trzy Parki Rozrywki: Dinolandia, Świat Marzeń i Średniowieczna Warownia. / Wadowice i Papieska Kremówka.

 

Odkrywamy na nowo atrakcje najstarszego Parku Rozrywki w Polsce. Śląskie Wesołe Miasteczko "Legendia" w nowej odsłonie to: świetna zabawa, doskonała dwaka przygody oraz nowe szalone coastery.

 

Śzalona Zabaw w jednym z największj Edukacyjnych Parków Rozrywki w Polsce. / Historyczny spacer z przewodnikiem po królewskim mieście Kraków.

 

 Interaktywna podróż w czasie dzięki której przekroczymy próg prehistorii. / Podróż Tunelem Czasy, Prehistoryczne Oceanarium, spotkanie z dinozaurami, Muzeum Paleontoligiczne

 

 Kilkugodzinna zabawa w największym i najnowszym w Polsce Parku Rozrywki ENERGYLANDIA

 

Interaktywna podróż w czasie dzięki której przekroczymy próg prehistorii. / Podróż Tunelem Czasy, Prehistoryczne Oceanarium, spotkanie z dinozaurami, Muzeum Paleontoligiczne, emocjonująca podróż wechikułem czasu w Centrum Ewolucji Człowieka.

 

Fantastyczna zabawa w Parku Rozrywki i Miniatur pod Zamkiem Ogrodzieniec. / Park Miniatur , Park Doświadczeń Fizycznych, Park Rozrywki, Dom Strachów i Legend, Tor Saneczkowy.

 

Fantastyczna zabawa w Zaginionym Mieście Rosenau. / Eksperymenty, doświadczenia, lekka dawka adrenaliny i wypoczynek na łonie natury.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCIECZKI SZKOLNE

edu 1 DNOWE

edu 2 DNOWE

edu 3 DNOWE

edu NOWOSC-ENEGRYLANDIA PARK ROZRYWKI INWALD WYCIECZKS SZKOLNA

JARMARKI ADWENTOWE BERLIN PRAGA WIEDEN WYCIECZKI SZKOLNE

ZIELONE SZKOLY