3
2
1
TURYSTYKA PRZYJAZDOWA


Zamek w Mosznej i stadnina koni

(1 głos)

Zamek Moszna najbardziej urzeka przybyłych turystów niezwykłą liczbą ślicznych wież i wieżyczek. W sumie jest ich wszystkich dokładnie 99. Nadają one tej budowli niezwykłego uroku, to właśnie dzięki nim zamek często jest określany jako "polski Disneyland" lub "bajkowy zamek".

Zamek Moszna posiada również przepiękny, około 100 ha park w stylu krajobrazowym. Zespół pałacowo-parkowy w Mosznej jest najcenniejszym tego typu założeniem w województwie opolskim. W parku znajduje się między innymi urocza Wyspa Wielkanocna (obsadzona kanadyjskimi choinami), na którą można się dostać przechodząc przez chiński mostek. Dla naszych klientów proponujemy zwiedzanie zarówno kompleksu zamkowego jak i parku na którego terenie znajduje się budowla. Zwiedzanie wnętrza zamku odbywa się pod opieką wykwalifikowanego przewodnika.

Po zwiedzaniu zamku zachęcamy do skorzystania z usług Stadniny Koni Moszna, która daje możliwość wzięcia udziału w różnorodnych formach wypoczynku i rekreacji konnej. Pobyt na terenie stadniny to doskonały sposób na relaks dla całej rodziny. Zwiedzanie stajni pozwala na zapoznanie się ze szczegółami hodowli koni sportowych. Oferta dla dzieci obejmuje przejażdżki na kucyku, korzystanie z placu zabaw oraz ogródka zoologicznego z wieloma gatunkami egzotycznych zwierząt.

*Cena: od 129 zł/osobę

Cena zawiera: transport z/do Opola, zwiedzanie zamku z przewodnikiem, zwiedzanie terenu parkowo-zamkowego, 45 minut jazdy konnej lub 45 minutowa przejażdżka bryczką, ubezpieczenie NNW.

 


*Podana cena obowiązuje przy minimum 4 pełnopłatnych uczestnikach. Dla grup powyżej 10 osób indywidualna kalkulacja.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.