3
2
1
TURYSTYKA PRZYJAZDOWA


JuraPark Krasiejów - rozrywka dla całej rodziny

(1 głos)

JuraPark Krasiejów to piękny, atrakcyjny i nowoczesny park rozrywki położony niedaleko Opola, jest to jeden z trzech bratnich parków wraz z JuraParkiem Bałtów i JuraParkiem Solec Kujawski.

W dinoparku spotkasz ponad 200 modeli gadów i płazów, które są podpisane i powstałe na podstawie autentycznych wykopalisk prowadzonych również tutaj, w Krasiejowie. Ale dinozaury to nie wszystko! Możesz tu zwiedzić Tunel Czasu - tajemnicze miejsce, które przenosi w czasy, kiedy jeszcze nie istniała nasza Ziemia. Niesamowitą atrakcją jest Prehistoryczne Oceanarium  z olbrzymimi stworzeniami z odległej przeszłości. Po sporej dawce wiedzy, najmłodsi będą zachwyceni placem zabaw z dmuchańcami, małpim gajem z przeróżnymi tunelami i zjeżdżalniami czy małym lunaparkiem.


Dodatkową atrakcją, a zarazem opcją do wyboru jest Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Przekraczając jego bramy staniecie się świadkami fascynujących przemian i dołączycie do wybranego grona podróżników w czasie – temponautów!
Technologia cyfrowa i rzeczywistość fizyczna zmieszane tutaj są w takim stopniu, że będziecie mieli trudność w ich odróżnieniu. Przygotujcie się na sporą masę doznań i zastrzyk ogromnej wiedzy o nas samych - tym jak staliśmy się ludźmi.

*Cena: od 109 zł/osobę

Cena zawiera: transport z/do Opola, 5 godzinną zabawę w dinoparku w wybranej opcji,  ubezpieczenie NNW.
Cena nie zawiera: dopłaty 21 zł do bilet pakietowego dinopark + PNiEC


* Podana cena obowiązuje przy minimum 4 pełnopłatnych uczestnikach. Dla grup powyżej 10 osób indywidualna kalkulacja.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.