3
2
1
TURYSTYKA PRZYJAZDOWA


Incentieve/Wyjazdy grupowe

(1 głos)

Doceń swój zespół i zaoferuj im niezapomniane doświadczenia na całe życie. Stwórz więzi i buduj silniejsze relacje drużyny, które mogą wyzwolić bezcenne pokłady zwiększonej wydajności i współpracę. Dziel się niezapomnianymi wspomnieniami z pracownikami, motywuj ich i buduj zaufanie.

B.P. i U. e-Retman.pl zadba o to aby każdy wyjazd motywacyjny posiadał osobliwy i indywidualny charakter, dostosowany do potrzeb danej grupy.

Starannie dopracowany program i przebieg zajęć czy wykładów połączony z rekreacją, wypoczynkiem i programem rozrywkowo-kulturalnym spowoduje, że Państwa pracownicy powrócą do pracy z dodatkową energią i jeszcze większym zaangażowaniem.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami zarówno w Polsce jak i za granicą, jesteśmy w stanie zorganizaować dla Państwa wyjazd grupowy praktycznie w każdy zakątek świata. Nasze programy opieramy na wcześniejszych, sprawdzonych realizacjach jak również na innowacyjnych pomysłach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami, gdy będziesz gotowy do zaplanowania niezapomnianej podróży, a my dołożymy wszelkich starań, aby przygotować najlepszą ofertę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.