3
2
1
TURYSTYKA PRZYJAZDOWA


Organizacja szkoleń i konferencji

(0 głosów)

Organizacja profesjonalnego szkolenia czy konferencji jest zadaniem wymagającym odpowiedniego przygotowania, doświadczenia i pełnego zaangażowania. Jako firma zajmująca się organizacją tego typu przedsięwzięć wiemy, że sukces zależy przede wszystkim od ścisłej współpracy osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy imprezy.
Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że realizowane przez nas zlecenie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, niezależnie od wielkości grupy czy budżetu jakim Państwo dysponują. Zawsze jestesmy zorientowani na potrzeby i wymagania naszych Klientów, dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o wszystkie Państwa sugestie i zalecenia. Jednocześnie dbamy o to aby przygotowywane przez nas programy szkoleń i konferencji w pełni pokrywały się z charakterem działalności Państwa przedsiębiorstw. 
Szczególną uwagę zwracamy na:

- właściwy wybór obiektów konferencyjnych,
- niezawodny transport, zgodny z oczekiwaniem Klienta,
- zagospodarowanie czasu wolnego,
- stały kontakt z Klientem,
- przejrzysty sposób rozliczenia imprezy.
Dzięki naszej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi gwarantujemy wszystkim Klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.