3
2
1
TURYSTYKA PRZYJAZDOWA


Obsługa podróży służbowych

(2 głosów)

Nieodzownym elementem prowadzenia działalności jest nawiązywanie kontaktów biznesowych, promowanie własnego produktu poprzez udział w spotkaniach i targach branżowych. Równie istotna jest obecność na szkoleniach i konferencjach, a także odwiedzanie innych oddziałów firmy. Wszystko to sprowadza się do wyjazdów służbowych, które powinny być zaplanowane z należytą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby pracownik mógł się w pełni skoncentrować na powierzonych mu zadaniach.

 

B. P. i U. e-Retman.pl proponuje Państwu kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi podróży służbowych. Oferujemy profesjonalną pomoc przy rezerwacji noclegów, biletów na wszystkie środki transportu, transfery z lotniska, a także zagospodarowanie czasu wolnego między kolejnymi spotkaniami. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych dla branży turystycznej, dzięki czemu nasza oferta jest optymalna i konkurencyjna, a jej zakres nieograniczony.

 

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby każdy klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Swoje usługi kierujemy zarówno do dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych.SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.