3
2
1
EDU - 2-dniowe Wycieczki Szkiolne
EDU / 2-dniowe Wycieczki Szkolne

EDU / 2-dniowe Wycieczki Szkolne (11)

Trzy Parki Rozrywki: Dinolandia, Świat Marzeń i Średniowieczna Warownia. / Wadowice i Papieska Kremówka.

 

Dźwięki kolęd na ulicach, gwiazdy betlejemskie nad głowami i świeży śnieg pod nogami. Wokoło zapach choinek i grzanego wina. To Święta w Czechach. Jarmark bożonarodzeniowy w Pradze jest uważany za największy w Czechach. Odbywa się corocznie na Rynku Starego Miasta

 

Podróż w czasie na prerrię dziekiego zachodu. / Dziki Wodospad, Kościółek Wang, Zapora na Łomnicy, Tor Saneczkowy. / Ognisko.

Monumentalny Zamek Książ + lekcje muzealne. / Dziki Wodospad, Kościółek Wang, Zapora na Łomnicy, Tor Saneczkowy. / Ognisko.

Manufaktura - czyli dawne Imperium Izraela Poznanskiego / Szalona zabawa z zagadkami Einsteina w Experymentarium. / Ogród Botaniczny. / PGE Bełchatów - Giganty Mocy.

Wyjątkowe warsztaty filmowe w Muzeum Animacji Filmowej SeMaFor / Manufaktura - czyli dawne Imperium Izraela Poznanskiego / Szalona zabawa z zagadkami Einsteina w Experymentarium. / Ogród Botaniczny.

Szalona zabawa w jednym z największych edukacyjnych Parków Rozrywki w Polsce / Historyczny spacer z przewodnikiem po królewskim mieście Kraków

 

Podziemna Trasa Turystyczna w Kopalni Złota. / Średniowieczny Park Techniki. / Muzeum gazownictwa. / Gra Terenowa na twierdzy Srebrnogórskiej.

Zwiedzanie Krakowa oraz byłego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu z przewodnikiem.

 

Historyczny spacer z przewodnikiem po królewskim mieście Kraków. / Szalona zabawa z eksperymentami w Ogrodzie Doświadczeń. / Podziemne skarby Zabytkowej Kopalnii Soli w Wieliczce oraz podziemne ekspozycje w Muzeum Żup Krakowskich.

 

Strona 1 z 2

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

01png


 

B.P. i U. e-RETMAN.pl

ul. 1-Maja 11,  Opole
+48 / 774 541 990
+48 / 774 541 991
+48 / 607 166 806

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCIECZKI SZKOLNE

edu 1 DNOWE

edu 2 DNOWE

edu 3 DNOWE

edu NOWOSC-ENEGRYLANDIA PARK ROZRYWKI INWALD WYCIECZKS SZKOLNA

JARMARKI ADWENTOWE BERLIN PRAGA WIEDEN WYCIECZKI SZKOLNE

ZIELONE SZKOLY